पञ्चकोशी रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता : १५ सय मिटर दौडमा सरस्वती मावी बिनायकी कृष्णा भण्डारी प्रथम

          |   प्रकाशित मितिः सोमवार, जेष्ठ १३, २०७६     ::: 345 पटक पढिएको   |  

दैलेख (दुल्लु) १३ जेठ
दुल्लुमा जारी प्रथम पञ्चकोशी रनिङ्ग शिल्ड प्रतियोगिता अन्तरर्गत आइतवार संचालन भएको १५ सय मिटर दौडमा छात्रा तर्फ सरस्वती मावि बिनायककी कृष्ण भण्डारी प्रथम भएकी छन् । दुल्लु नगरपालिकाले आयोजना गरेको उक्त प्रतियोगितामा छात्र तर्फको१५ सय मिटर दौडमा भानु मावि तोरायाँका जगत रावत प्रथम भएका छन भने दृतिय सरस्वती मावि विनायकका मिन भण्डारी र तृतिय स्थानमा जयदेवी मावि छिउडिका देवेन्द्र खड्का भएका छन् । यस्तै १ सय मिटर दौडमा छात्र तर्फको खेलमा ज्वाला मावि गमैडीका दिपेन्द्र सुनार प्रथम भउका छन् भने सुर्योदय मावि लम्सुका भानुभक्त लम्साल दृतिय भएका छन । तृतिय स्थानमा भने सरस्वती मावि कृष्णकोटका धिरेन्द्र कार्की भएका छन ।
यस्तै छात्र तर्फको ८ सय मिटर दौडमा भानु मावि तोरायाँका सुरेन्द्र सुनार प्रथम भएका छन भने दृतिय स्थानमा कालिका मावि हाडेआपतका गणेश खड्का र तृतिय सरस्वती देवी मावि विनायकका दिपेन्द्र भण्डारी भएका छन । यसैविच छात्रा तर्फको ८ सय मिटर दौडमा भने सरस्वती देवी मावि विनायकका कृष्ण भण्डारी प्रथम भएकी छन् भने दृतिय स्थानमा ज्वाला पंचकोशी मावि गमौडीका कोपिला मेनाल र तृतिय स्थानमा सरस्वती मावि कृष्णकोटका निमसरा विक भएकी छन ।
यस्तै आईतवार नै सञ्चालन भएको छात्र तर्फको सटफुटमा प्रथम स्थानमा सरस्वती मावि कृष्णकोटका धिरेन्द्र कार्की भएका छन । दृतिय स्थान नेरामावि लेखालगाउँका छात्रले हात पारेका छन् । यस्तै तृतिय स्थानमा ज्वाला पंचकोशी गमैडीले हात पारेको छ । छात्रा तर्फको सटफुटमा कालिका मावि हाडेआवका लक्ष्मी शाहीले प्रथम स्थान हासिल गरेकी छन् । दृतिय स्थानमा भानेश्वर मावि नाउलीकी मनिसा खड्का भएकीछन भने तृतिय स्थानमा सरस्वती देवी मावि विनायकका कृष्ण भण्डारीले हात पारेकी छन । यस्तै छात्र तर्फको ज्याप्लीङमा नेरामावि लेखालगाउँले प्रथम स्थान हात पारेको छ । यस्तै दृतिय स्थानमा सुर्योदय मावि लम्सु भएको छ भने तृतिय स्थानमा सरस्वती मावि कृष्णकोट सफल भएको छ । यस्तै छात्रा तर्फको ज्याप्लीङमा कालिका मावि हाडेआवतले प्रथम स्थान हासिल गरेको छ ।
यस्तै आइतवार सञ्चालन भएको छात्रा तर्फको कप्पडी खेलमा कालिका देवी मावि हाडेआवत र सरस्वती मावि कृष्णकोट फाइनल प्रवेश गरेका छन् । छात्रा तर्फको भलिवलमा भानेश्वर मावि नाउले फाइनल प्रवश गरेको छ । फाइनको लागि आज कालिका मावि हाडेआवत र नेरा मावि कृतिखम्व विच खेल हुनेछ । यसैविच छात्रा तर्फको भलिवलमा क्वाटरफाइनलका खेलहरु सकिएका छन् । सरस्वती मावि विनायक, कालिका मावि हाडेआवत, प्रेमदेवी मावि धामीगाउँ, नेरामावि कृतिखम्व सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । सेमिफाइनलका खेलहरु आज भईरहेको छ ।

Leave a comment

Your email address will not be published.


*