यस्तो छ टुक्राटुक्रा भएको मकालु एयरको जहाज (फोटो)

          |   प्रकाशित मितिः बुधबार, जेष्ठ २, २०७५     ::: 143 पटक पढिएको   |  

दुर्घटनामा पाइलट किरण भट्टराई र कोपाइलट आदित्य नेपालीको मृत्यु भएको छ। हुम्लाको खार्पूनाथ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा दुर्घटना बुधबार बिहान जहाज दुर्घटना हुँदा सुर्खेतबाट हुम्ला कार्गो विमान लिएर गएका पाइलट र कोपाइलटको ज्यान गएको हो।

बुधबार बिहान हुम्लाका लागि उडेको मकालु एयरको विमान हुम्लाको खार्पूनाथ गाउँपालिका २ को राया र थाली भन्ने ठाउँको बीचमा रहेको लामाडाँडामाथिको बाहु्नखर्कमा दुर्घटनाग्रस्त भएको हो। बिहान ६ बजेर १२ मिनेटमा सुर्खेत विमानस्थलबाट उडेको जहाज बाजुराको क्षेत्रबाट सम्पर्कबिहीन भएको थियो ।

कर्णाली प्रदेश प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका डीएसपी बीरबहादुर वलीका अनुसार विमान १० बजेर २५ मिनेटमा बाहुन खर्कमा दुर्घटना भएको थियो।

Leave a comment

Your email address will not be published.


*