आधारभूत तहमा महिला शिक्षकको सङ्ख्या धेरै

काठमाण्डौ – नेपालमा महिला शिक्षकको सङ्ख्या बढ्दै गएको देखिएको छ । अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले हिजो सङ्घीय संसद्का दुवै सदनमा प्रस्तुत गर्नुभएको आर्थिक वर्ष २०८०/०८१ को आर्थिक सर्वेक्षणले यस्तो तथ्य देखाएको हो । सर्वेक्षणअनुसार शैक्षिक सत्र २०८० मा आधारभूत तह कक्षा (१ देखि  ५ सम्म) मा महिला शिक्षकको सङ्ख्या ५४ दशमलव …

सल्यानी टप्पा तथा सिंगारु नाच प्रतियोगिता

सल्यान - बृहत सल्यानी टप्पा तथा सिंगारु नाच प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । मौलिक पहिचानको रुपमा रहेको सिंगारु र टप्पा नाच संरक्षणका लागि प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको हो । टप्पा नाच प्रतियोगितामा दार्मा गाउँपालिकाको समूह पहिलो भएको छ । यस्तै छत्रेश्वरी गाउँपालिकाको समूह दोश्रो र बागचौर नग…

शिक्षामा सीपः विद्यार्थीका बाह्र सय सिर्जना प्रदर्शनी

मौरीपालनका निम्ति अनुदान बढाउन किसानको माग

व्यवसाय प्रबर्द्धनका लागि ठाटीकाँधमा कुखुरा बितरण

कर्णालीका कपडा उद्योगीका दुःख, जोगाउने पो कसरी ?

अपाङ्गता भएका व्यक्तिको सारथि बन्दै रेडक्रस

आज भलिबल दिवस

राराताल किनारमा सम्पन्न रारा कप कबड्डीको उपाधि सुर्खेतलाई

खेल पर्यटन प्रवर्द्धनका लागि ‘काँक्रेबिहार म्याराथन दौड प्रतियोगिता’