प्रधानमन्त्री प्रचण्ड एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबिच भेटवार्ता

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबिच भेटवार्ता भएको छ ।  सिंहदरबारस्थित प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालयमा मंगलबार दुई नेताबिच भेटवार्ता भएको प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । दुई नेताबिचको भेटवार्तामा के कुराकानी भयो भन्नेबारे खुलेको छैन ।&nbs…

'ऐँठन' पुस्तक चर्चा

कुनै काम आरम्भ गर्नु पूर्व मस्तिष्कले एउटा तस्बिर खिच्दछ । तर, सबै सुन्दर र पूर्ण हुन्छ भन्ने छैन । त्यस्ता अपूरो र अमूर्त तस्बिरहरू कहिलेकाहीँ सपनीमा आउने गर्छ । एषणाका भारी बिसाउने चौतारी भनेकै सपनाको संसार रहेछ । यस्तै, सपना र कल्पनाको सम्मिश्रणले नै परिवर्तनको खोज गर्दछ ।  वियोग…

कर्णालीका कपडा उद्योगीका दुःख, जोगाउने पो कसरी ?

सीप, इलमको सम्मान हुनुपर्छ : सचिव सुनार

उद्येमीलाइ बाख्रा बितरण

घरेलु हिंसा पिडित हस्तनालाई सोसेकको सहयोग

घरेलु मैदानमा यमनसँग नेपालले हार खायो

त्रिवि क्रिकेट मैदानमा फ्लड लाइट जडान हुदै

मुसिकोटको खलङ्गामा सेभेन ‘ए’ साइड फुटबल प्रतियोगिता हुने

युवा अभियानमा सिर्जनशीलता थप्न कार्यशाला